Oferta:
 • Rolety Kraków
 • Rolety aluminiowe Kraków
 • Rolety tekstylne Kraków
 • Bramy garażowe Kraków
 • Żaluzje poziome Kraków
 • Żaluzje pionowe Kraków
 • Markizy Kraków
 • Moskitiery Kraków
 • Plisy Kraków
 • Serwis bram garażowych
 • Serwis rolet Kraków
 • Bramy garażowe kraków

  bramy garazowe kraków fotoOferujemy:

  Bramy Garażowe Segmentowe

  To nowoczesne bramy garażowe zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach, pozwalają stworzyć innowacyjne i niepowtarzalne rozwiązania architektoniczne. Nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać się przed bramą. Bramy garażowe segmentowe to indywidualność i nowoczesność w zasięgu ręki. To najchętniej wybierane bramy o wysokim standardzie, gwarantujące komfort i wygodę oraz doskonałą izolację cieplną. Dla większej wygody polecamy sterowany pilotem napęd do bram garażowych firmy Marantec i Somfy.

  Bramy przemysłowe

  Bramy przemysłowe to doskonałe rozwiązania przeznaczone do hal produkcyjnych i magazynowych, salonów sprzedaży, stacji diagnostycznych, warsztatów oraz myjni samochodowych. Niezależnie od rodzaju są to produkty nie tylko nowoczesne i estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne i bezpieczne.

  bramy garazowe kraków foto 2Bramy garażowe rolowane

  Bramy garażowe rolowane to rozwiązanie wszechstronne - bramę zamontować można zarówno w budowanych obiektach jak i w już istniejących. Ważną zaletą bram rolowanych jest oszczędność miejsca. Pracująca w płaszczyźnie pionowej brama jest szczególnie dobrym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd do garażu jest krótki lub prowadzi wprost na ulicę. Poprawia to znacznie bezpieczeństwo kierującego, gdyż podniesiony pancerz bramy nie ogranicza widoczności. Funkcjonalność bramy potwierdzają także poszczególne jej elementy. Profile, z których zbudowany jest pancerz, charakteryzują się dobrą izolacyjnością cieplną i akustyczną. Dopływ światła zapewnić można montując w pancerzu profile z przeszkleniem.

  Sterowanie bram garażowych:

  Bramy garażowe mogą być napędzane dwoma systemami:
  - ręcznym
  - elektrycznym - Marantec i Somfy
  W zależności od przeznaczenia bramy Klient ma do wyboru różne sterowniki: pilot, włącznik klawiszowy oraz przełącznik kluczykowy.

  Za wyborem bramy rolowanej przemawia sprawdzona na przestrzeni lat konstrukcja, możliwość mocowania za lub przed otworem, jak również elastyczność jej pancerza, który wytrzyma nie jedno zderzenie, które przecież zdarza się często w codziennym zamieszaniu. Bramy garażowe rolowane stanowią tym samym idealny wybór w przypadku wysokich otworów, np. w halach produkcyjnych, warsztatach samochodowych czy w domowych garażach.

  Jak zbudowane są bramy garażowe:

  W trosce o dobro naszych klientów, oferujemy produkty wykonane z solidnych wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu jesteśmy pewni, że klient kupujący u nas bramę garażową lub przemysłową będzie polecał naszą firmę! Aby ułatwić Państwu świadomy zakup bramy garażowej przedstawiamy poniżej budowę oraz charakterystykę poszczególnych elementów bram garażowych. Dzięki poniższemu zestawieniu możecie porównać informacje z innymi producentami i wybrać najlepszą bramę!

  Pancerz bramy garażowej - to sekcje stalowe o grubości 40mm. Ich wnętrze wypełnione jest pianką poliuretanową charakteryzującą się bardzo wysoką twardością. W pancerzu bramy zastosowana została specjalna konstrukcja łącząca elementy stalowe w taki sposób, żeby wyeliminować ewentualną możliwość zakleszczenia palców. Dzięki temu systemowi, znacznie poprawiło się bezpieczeństwo użytkowania bram garażowych. Za szczelność bramy garażowej odpowiedzialne są wysokiej jakości uszczelki gumowe zlokalizowane przy listwie końcowej, nadprożu oraz pomiędzy panelami. Poszczególne sekcje pancerza oferujemy z wytłoczeniem poziomym lub  kasetonowym.

  Prowadnice bramy -  to pionowe i poziome sekcje wykonane z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne. To właśnie po nich porusza się pancerz bramy garażowej. Wymiary sekcji stalowych: grubość: 40mm, wysokość: 488 - 610mm, szerokość: 1500 - 5500mm, wysokość: do 3000mm.

  Rolki prowadzące - to bardzo ważny element każdej bramy garażowej. Od rolek prowadzących zależy komfort obsługi bramy garażowej. W prowadnicach bram oferowanych przez naszą firmę zastosowane są łożyska tłoczone zapewniające bardzo cichą i trwałą pracę bramy. Dbając o bezpieczeństwo użytkowania bramy, rolki są wyposażone w zabezpieczenia przed zakleszczaniem palców.

  Układ napędowy - każdy model bramy garażowej posiada specjalnie zaprojektowany zespół sprężyn skrętnych, które odpowiadają za łatwość w podnoszeniu i opuszczaniu bramy. Ich zadanie to równoważenie ciężaru pancerza bramy.

  Do wyposażenia dodatkowego bramy można zaliczyć:

  • napę elektryczny ze sterowaniem radiowym,
  • przeszklenia montowane w pancerzu bramy, spełniające formę okien doświetlających wnętrze garażu,
  • zabezpieczenia przed pęknięciem sprężyn lub lin, zabezpieczenie toru bramy fotokomórkami!
  • elementy podwieszenia mocujące blendy maskujące.

  Budowa przemysłowych bram:

  Pancerz - w tym typie bram sekcje są również o grubości 40mm lecz wykonane są z aluminiowych profili szprosowych lub pełnych sekcji stalowych. Szczelność poszczególnych paneli zapewniona jest przez zastosowane międzypanelowe uszczelki gumowe oraz uszczelki listwy końcowej i nadproża.

  Prowadnice - są tak skonstruowane aby można było prowadzić w nich pancerz bramy na różny sposób: prowadzenie górne bezpośrednio pod stropem(poziome oraz ukośne), pionowo ponad światłem otworu lub łącząc oba poprzednie warianty.

  Rolki prowadzące - wyposażone w łożyska toczone zapewniające niezwykle cichą i komfortową pracę pancerza.

  Układ napędowy - zespół sprężyn samoskrętnych mających na celu ułatwienie poruszania pancerzem.

  Do bram przemysłowych istnieje możliwość opcjonalnego zakupu:

  • standardowe sterowanie góra-dół,
  • sterowanie po pętle indykcyjnej,
  • sterowanie przy pomocy kart magnetycznych,
  • zintegrowane drzwi serwisowe w bramie,
  • przeszklenia doświetlające pomieszczenia.
  Bramy garażowe Kraków i okolice:

  Bramy garażowe sprzedajemy nie tylko na terenie miasta Kraków ale w całym województwie małopolskim. Prosimy o telefon w sprawie wyceny bramy garażowej oraz ustalenie ewentualnego terminu spotkania: 501 252 984  Strona główna | Materialy i wzory | Realizacje | Kontakt
  © 2014 LakiNet Realizacja i Pozycjonowanie: Agencja Interaktywna WebProm