Oferta:
 • Rolety Kraków
 • Rolety aluminiowe Kraków
 • Rolety tekstylne Kraków
 • Bramy garażowe Kraków
 • Żaluzje poziome Kraków
 • Żaluzje pionowe Kraków
 • Markizy Kraków
 • Moskitiery Kraków
 • Plisy Kraków
 • Serwis bram garażowych
 • Serwis rolet Kraków
 • Plisy Kraków

  plisy kraków fotoPlisy są dostępne w kilkunastu wariantach kształtów, dzięki czemu zasłonią prawie każdy typ ramy okiennej. To praktycznie jedyne rozwiązanie z przeznaczeniem na okna o nietypowych kształtach tj. trójkąty, półokręgi i okręgi, trapezy. Poza tym, plisy doskonale sprawdzają się na każdym standardowym oknie, dając możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna, co jest szczególnie cenione przez ich użytkowników. Bogata kolekcja tkanin, która charakteryzuje się różnorodnością wzornictwa i kolorystyki, pozwala zaprojektować plisę w każdym pomieszczeniu. Najsilniejszym atutem plisy jest jej konstrukcyjna elastyczność, która przejawia się tym, że poza wymienionymi poniżej wariantami, plisę można wykonać według indywidualnego zapotrzebowania i projektu.

  Plisy o różnych kształtach i wariantach:

   

  Wariant z dwiema belkami ruchomymi przeznaczony do montażu między listwami przyszybowymi. Pozwala na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna. Najbardziej popularny wariant charakteryzujący się prostotą montażu oraz niezawodną funkcjonalnością. Spełnia te same funkcje co wariant 4 posiada dodatkowo dwie rynny stałe(dolną i górną), które pozwalają nam zamontować żaluzje na skrzydle okna(w opcji dostępne są mocowania do montażu bezinwazyjnego). Wariant 5 wyróżnia się możliwością montażu w oknach dachowych, wspomagany wówczas prowadzeniem bocznym(opcja).
  plisy kraków foto 1  plisy kraków 2 
  Plisa o kształcie trójkąta (prostokątnego). Idealne rozwiązanie wychodzące naprzeciw współczesnym wytworom architektury. Belka ruchoma obsługiwana jest za pomocą sznurka. Plisa na okno o kształcie 1/4 okręgu. Jest to jedyna skuteczna forma osłony na rynku stworzona dla tak nietypowego kształtu ramy okiennej. Plisa może być ruchoma lub zamontowana na stałe.
   plisy kraków foto 3  plisy kraków foto 4
  Wariant plisy idealnie pasującej do okien o kształcie trapezu prostokątnego coraz powszechniej stosowanych w naszych domach. Posiada dwie rynny stałe (górną i dolną) oraz jedną belkę ruchomą. Wariant łączący prostokąt z trojkątem. Kolejny dowód na to, że zastosowanie żaluzji plisowanej to nie tylko obowiązujący trend to przede wszystkim funkcjonalność w pięknej formie. W tym wariancie sterowanie odbywa się za pomocą sznurka. Dwie belki są ruchome, a rynna górna jest stała.
   plisy kraków foto 5  plisy kraków foto 6
  Plisa o kształcie trójkąta(równoramiennego). Minimalna długość rynny górnej wynosi 7cm. W zależności od kata ramion górny wierzchołek trójkąta (powyżej rynny górnej) pozostaje zasłonięty lub nie. Wariant plisy do nietypowych kształtów okien, w tym przypadku trapezu. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa trapez w dowolnej formie. Wariant posiada dwie rynny stałe (górną i dolną) oraz belkę ruchoma.
   plisy kraków foto 7  plisy kraków foto 7

  Pozostałe plisy:

  Plisy do okien dachowych - Plisy do okien dachowych wyróżniają się prowadnicami, które mają za zadanie utrzymywać materiał przy szybie. Dzięki temu można je stosować w oknach lub ogrodach zimowych, gdzie szyba jest nachylona pod dowolnym kątem do podłoża. Bardzo potrzebnym rozwiązaniem jest płynne sterowanie ilości wpadającego do środka światła. Dzięki niemu możemy zrobić w pomieszczeniu odpowiedni nastrój lub  całkowicie go zaciemnić. Tak jak w przypadku innych produktów oferujemy plisy posiadające materiał oraz osprzęt w różnych kolorach. Jako wyposażenie dodatkowe oferujemy specjalny uchwyt umożliwiający sterowanie plisą nawet przy bardzo wysokim umiejscowieniu okna.

  Żaluzja plisowana VS - przeznaczona jest do wszystkich rodzajów okien, nawet tych o kształtach niestandardowych. Mechanizm samohamujący pozwala na zatrzymanie dolnej oraz górnej prowadnicy w dowolnych pozycjach. Dzięki temu przysłaniamy dowolny fragment okna. Istnieje możliwość zasłonięcia również całego okna.

  Żaluzja plisowana F - plisa charakteryzująca się niezwykłą prostotą montażu i demontażu, a także możliwością zastosowania jednocześnie dwóch tkanin. Wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantuje długie i bezproblemowe użytkowanie.

  Żaluzja plisowana PL -  ten model charakteryzuje się głównie sterowaniem. Dzięki zastosowaniu sterowania liniowego, uzyskujemy niezwykle komfortowe sterowanie przy mocowaniach na oknach uchylnych oraz dachowych. Minimalna szerokość: 200, maksymalna szerokość: 1500, maksymalna wysokość: 4000, maksymalna powierzchnia: 6,00.

  Żaluzja plisowana Inline - żaluzja ta charakteryzuje się bardzo małą powierzchnią przysłoniętego okna podczas całkowitego podniesienia żaluzji oraz bardzo łatwym czyszczeniu materiałów. Wymiary plisy: minimalna szerokość: 120, maksymalna szerokość: 1500, maksymalna wysokość: 2200, maksymalna powierzchnia wyrażona w metrach kwadratowych: 3,30.

   

  Oferujemy plisy dla klientów z Krakowa i okolic!  Strona główna | Materialy i wzory | Realizacje | Kontakt
  © 2014 LakiNet Realizacja i Pozycjonowanie: Agencja Interaktywna WebProm