Oferta:
 • Rolety Kraków
 • Rolety aluminiowe Kraków
 • Rolety tekstylne Kraków
 • Bramy garażowe Kraków
 • Żaluzje poziome Kraków
 • Żaluzje pionowe Kraków
 • Markizy Kraków
 • Moskitiery Kraków
 • Plisy Kraków
 • Serwis bram garażowych
 • Serwis rolet Kraków
 • Rolety Kraków

  Rolety wraz z upływem czasu odgrywają coraz większą rolę w aranżacji wnętrz. Dzięki tego typu produktom możemy nie tylko zasłonić nasze okna przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów, ale również dodać naszym pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru. Jednak odnalezienie odpowiedniego modelu rolet często stanowi nie lada wzywanie. Z pomocą może przyjść producent akcesoriów okiennych, który działa głównie na ternie Krakowa. Jednakże w trosce o satysfakcję klientów z całej Polski dzisiaj rolety te, są dostępne również w sprzedaży internetowej.

  Nowoczesne rolety: Design & Jakość

  Od dzisiaj Karków kojarzył się będzie nie tylko z miejscem pełnym zabytków i uroczych knajpek, ale przede wszystkim z niebanalnym wzornictwem ozdób okiennych. Rolety Kraków, tworzone przez lokalnego producenta to połączenie jakości, niezawodności z nowoczesnym wzornictwem, które jest odzwierciedleniem obecnych trendów w zakresie aranżacji wnętrz. Dzięki tego typu detalom każdy dom zyska unikalny charakter, a słoneczne dni, czy ciekawscy sąsiedzi przestaną być utrapieniem. Rolety Kraków nie tylko pozwolą chronić naszą prywatność, ale także ozdobią każde wnętrze w niebanalny i modny sposób.

  Rolety Kraków i okolice

  Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą wszystkich z miasta Kraków oraz jego okolic. Pomiar oraz spotkanie, na którym przedstawimy ofertę jest niezobowiązujące! Oferujemy dojazd do klienta w odległości 40km od granic Krakowa.

  Wybrane produkty z naszej oferty rolet:

  Rolety materiałowe Triola/ Triola2 - to rolety charakteryzujące się wysoką estetyką oraz eleganckim wyglądem. Roleta występuje w systemie mini oraz pośrednim. Każdy zestaw instalacyjny posiada komplet wieszaków w kolorach: białym, szarym, beżowym, jasno brązowym, brązowym, żółtym, zielonym oraz niebieskim. System Triola/Triola2 wyróżnia się także stosunkowo niedużą rurą. Jej średnica wynosi zaledwie 16mm.

  Rolety Presto i Largo - to rolety typu wolnowiszącego z możliwością montażu na ściennego oraz podsufitowego. Główne cechy rolety Presto to mała średnica rury nawojowej: 25mm oraz możliwość montażu do ściany, wnęki okiennej lub do sufitu. Roleta largo to duża materiałowa roleta z rurą nawojową o średnicy 40mm. Roleta świetnie nadaje się do zasłonięcia wielkogabarytowych okien lub innego rodzaju prześwitów. Jej maksymalne wymiary to 3mb szerokości i 4mb wysokości.

  Passionata - to typowa okienna roleta w kasecie z prowadnicami materiału. Jej płaska kaseta przykręcana jest do listwy przyszybowej, a prowadnice osadza się za pomocą pianki montażowej. Cały montaż wyróżnia się najwyższą estetyką. Nie widać wkrętów ani mocowań. Roleta dostępna jest również w systemie dzień/noc.

  Roleta Suita - bardzo dobra propozycja dla klientów, którzy podczas montażu nie chcą ingerować w strukturę ramy okiennej. Roleta suita jest w całości przyklejana do okna! Roleta posiada mechanizm samohamujący, który pozwala na zatrzymanie materiału w dowolnej pozycji.

  Roleta Luisa - to kolejna roleta materiałowa w kasecie, której konstrukcja pozwala na montaż na ramie okiennej lub na ścianie. Dodatkowym wyposażeniem mogą być prowadnice, które utrzymują materiał blisko szyby okiennej!

  Legato -  półautoamtyczna wolnowisząca roleta materiałowa. Sterowanie odbywa się za pomocą łańcuszka koralikowego. W połączeniu mechanizmu płynnego zwijania tkaniny oraz mechanizmu samohamującego, obsługa oraz konkurencyjność rolety w stosunku do innych jest ogromna!

  Rolety Dzień / noc -  bardzo ciekawa roleta z zastosowanym materiałem z ułożonymi na przemian pasami transparentnymi oraz zaciemniającymi. System ten pozwala na dowolne sterowanie ilością wpadającego do wewnątrz światła. Dodatkowo roleta charakteryzuje się dwoma rodzajami sterowania: automatycznym za pomocą pilota oraz ręcznym za pomocą łańcuszka koralikowego. Montaż odbywa się poprzez zamocowanie rolety bezpośrednio do ściany lub ramy okiennej.

  Rolety elewacyjne - skrzynka owal wykonana z aluminium ekstrudowanego. Rolety dostępne w wielu kolorach dzięki temu z łatwością można je dopasować do zewnętrznej elewacji budynku.

  Rodzaj profilumin szerokość [mm]max szerokość [mm]max wysokość [mm]max pow. rolety [m2]
  AN 39 500 2800 3000* 6,0
  AN 45 500 3100 3300* 6,5
  AN 52 500 3700 2700* 8,0

  Rolety elewacyjne ze skrzynką ściętą pod kątem 45 stopni - to co wyróżnia niniejszą roletę to przede wszystkim sztywniejszy zamek łączący górną oraz dolną część skrzynki. W opcji tej istnieje możliwość zastosowania moskitiery zintegrowanej z roletą.

  Rodzaj profilu min. szerokość [mm]max szerokość [mm]max wysokość [mm]max powierzchnia m2
  AN 39 500 2800 3000* 6,00
  AN 45 500 3100 3500* 6,50
  AN 52 500 3700 3400* 8,00

  Rolety zewnętrzne naokienne typu BeClever - montaż niniejszych rolet odbywa się w ramie okiennej i drzwiowej przed ich osadzeniem we wnęce.

  Rodzaj profilumin szerokość [mm]max szerokość [mm]max wysokość [mm]max pow. rolety [m2]
  AN 39 500 2800 3000* 6,0
  AN 45 500 3100 3300* 6,5

  Rolety podtynkowe typu Solido - podstawową cechą tej rolety jest możliwość całkowitego ukrycia skrzynki poprzez wkomponowanie jej w elewację budynku. Zwiększona została także grubość pokrywy zewnętrznej i rewizyjnej. Bardzo ciekawą opcją są przykręcane slizgacze. Sposób ich montażu pozwala na swobodną wymianę bez demontażu rolety.

   

  Rodzaj profilumin szerokość
  [mm]
  max szerokość [mm]max wysokość [mm]max pow. rolety [m2]
  AN 39 500 2800 3000* 6,0
  AN 45 500 3100 3300* 6,5
  AN 52 500 3700 2700* 8,0

     Strona główna | Materialy i wzory | Realizacje | Kontakt
  © 2014 LakiNet Realizacja i Pozycjonowanie: Agencja Interaktywna WebProm